ДДУВС і «ПавуЧари»: співпраця триває

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують дбати про українських захисників. Першочергові потреби військових здобувачі закривають спільно з громадськими організаціями міста – однією з них є ГО «ПавуЧари з Дніпра».

Від початку повномасштабного вторгнення майбутні правоохоронці беруть участь у марафонах з плетіння маскувальних сіток. А останнім часом сфокусувалися на пошитті подушок: їх відвозять до міських лікарень та реабілітаційних центрів, де відновлюються поранені воїни.

Чергову таку партію здобувачі виготовити спільно з учасниками волонтерського осередку «ПавуЧари з Дніпра». Організатори висловлюють глибоку вдячність курсантам за злагоджену колективну роботу та активну громадянську позицію.