Досвід військових для майбутніх поліцейських ДДУВС

Нещодавно на території Музею сучасної українсько-російської війни пройшла зустріч курсантів ДДУВС із бійцем «Гвардії наступу».

Боєць «Гвардії наступу» із позивним «Борсук» відповів на запитання здобувачів вищої освіти, розповів цікаві моменти та факти зі свого життя, діяльності на фронті, про несення служби в умовах воєнного стану. Крім цього – дав практичні поради, як боротися зі стресом у складних ситуаціях під час проведення військових операцій.

Військово-патріотичне виховання молоді – один із головних напрямів діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Студенти та курсанти систематично відвідують музеї, виставки та тематичні заходи, що висвітлюють перебіг повномасштабного вторгнення, та зустрічаються з безпосередніми учасниками подій.