Підсумки року: курсанти ДДУВС – активні волонтери медичних закладів

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вчергове доєдналися до переобладнання приміщень медичного закладу Дніпра.

Протягом цього року майбутні поліцейські багато разів допомагали в облаштуванні приміщень Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України. Вони переміщували меблі, звільняли приміщення від будівельного сміття після проведених ремонтів тощо.

Наприкінці року особовий склад та педагогічний колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було відзначено подякою за допомогу у забезпеченні діяльності інституту та відновленні захисників, що тимчасово втратили працездатність, та проходять реабілітацію або лікування.