Курсанти ДДУВС привітали ветеранів Міністерства внутрішніх справ

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилися до привітання ветеранів та пенсіонерів МВС.

20 грудня – День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС і Національної поліції в Україні. Це данина поваги тим, хто присвятив життя забезпеченню безпеки та спокою нації.

Курсанти щиро вітали ветеранів та активно прагнули поспілкуватися.

У цей день до курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітав ветеран МВС Михайло Рябцев. Він розповів першокурсникам про свій досвід, службову та письменницьку діяльність. Наприкінці зустрічі ветеран подарував курсантам книгу свого авторства «Пам’ятка нащадкам Новоселівсько-Копилівських осель».

Курсанти ДДУВС також адресно вітали ветеранів МВС: з невеликими подарунками вони відвідали почесних працівників та бажали їм здоров’я, щастя і довгих років життя.