У ДДУВС пройшли захисти дисертаційних досліджень

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ під час засідання спеціалізованої вченої ради відбулись захисти дисертаційних досліджень.

На здобуття ступеня доктора філософії в галузі права Маргарита Максимова підготувала роботу на тему «Адміністративно-правове забезпечення реалізації права на безпечні умови життя».

Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор Андрій Собакарь. Опонували їй доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Євген Соболь та кандидат юридичних наук, доцент Ольга Мердова.

Також цього дня проходив захист дисертаційного дослідження Тетяни Клец на тему «Штрафна відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю».

Керувала дослідженням доктор юридичних наук, професор Лілія Золотухіна. Опонували їй доктор юридичних наук, професор Олексій Дрозд та доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Леонід Могілевський.