Привітання ректора Олександра Моргунова з Різдвом та прийдешнім Новим роком

Шановні колеги, студенти та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ! Прийміть найщиріші вітання зі світлим святом Різдва!

Цьогоріч українці вперше відзначають Різдво за новоюліанським календарем. Вдруге – в умовах повномасштабного вторгнення. Але попри обстріли, тривоги та бойові дії, продовжуємо боротися кожен на своєму місці.

Ми разом переживаємо радості та турботи цього року, і разом будуємо наше майбутнє. Нехай Різдво принесе нові можливості, успіхи та натхнення для досягнення нових висот у навчанні та житті.

Бажаю вам здоров’я, благополуччя та невичерпної енергії для досягнення усіх поставлених цілей у новому році. Спільно працюючи, ми зможемо зробити його особливим та успішним.

З Різдвяними святами та прийдешнім Новим роком вас та ваші родини! Нехай ці свята наповнять ваші серця радістю та світлом!

З повагою,
ректор ДДУВС Олександр Моргунов