У ДДУВС стартувала програма психологічної підтримки для курсантів ВПО

Відділенням психологічного забезпечення ДДУВС організовано проведення програми занять зі збереження ментального та соматичного здоров’я для курсантів, що мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Психологічна стійкість є актуальним чинником продуктивного навчання та повноцінного життя майбутніх поліцейських. Тому з метою збереження ментального та соматичного здоров’я курсантів, фахівці відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ організували проведення відповідних занять.

Заходи проводяться для здобувачів вищої освіти 2-3 курсів, що мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Під час занять курсантами виконано практичні вправи, які вчать боротися зі стресовими ситуаціями, ефективно пристосовуватися до зміни життєвих обставин та знаходити сили для поповнення власного ресурсу.

Цикл занять триватиме протягом тижня.