Курсанти ДДУВС передали подарунки для дітей

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали вихованців спеціальної КЗО «Спеціальна школа № 12» ДОР, аби передати настільні ігри.

Настільна гра «Поліцейські на захисті правопорядку» – це спеціальна ініціатива від Департаменту освіти та науки України та проєкту «Дружня підтримка». Настільна гра навчатиме правил безпеки та популярно розповідатиме про роботу поліції. Наразі діти перебувають на канікулах, тож курсанти показали принцип гри та розповіли правила викладачам, які потім згуртують малечу для позанавчального дозвілля.

Курсанти ДДУВС зазначили, що популяризація відомчої освіти як такої та поліцейської діяльності сьогодні надважливі: нинішні школярі мають знати про поліцейську службу та про тих, хто готовий прийти на допомогу. Крім того, запевнили здобувачі, завжди приємно привітати школярів з Різдвом та Новим роком із побажаннями миру, тепла та здоров’я.