Курсанти ДДУВС показали святкову виставу для дітей-переселенців

Напередодні Нового року курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали міський «Шелтер переселенців Луганщини». Здобувачі презентували святкову виставу «Ґрінч: викрадач Різдва».

Відому казку про злобного троля курсанти обрали недарма: кажуть, це повчальна історія про доброту та щирість, які здатні розтопити навіть дуже холодне серце. Аби максимально залучити малечу, саму виставу зробили інтерактивною – так, під час дійства глядачі змогли поспілкуватися з героями, а також підказати їм правильні відповіді на запитання.

«Ми хотіли подарувати діткам радість, надію та новорічний настрій, тому й придумали цю ідею із казковим привітанням. Історія Ґрінча та Сінді Лу допомогла їм зрозуміти, що краще бути відкритими та робити добрі справи, і тоді це добро до них обовʼязково повернеться. Нам же дитячі усмішки дарують непохитну віру у майбутнє та перемогу», – відзначають здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.