Вступ-2024: курсанти ДДУВС консультують майбутніх абітурієнтів

Триває профорієнтаційна робота за участі курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У форматі онлайн-зустрічей майбутні правоохоронці поспілкувалися з учнями Михайлівського ліцею та Дніпровського ліцею №54 (Дніпропетровська область), а також Брошнів-Осадського ліцею №1 (Івано-Франківська область). Презентували спеціальності та напрямки підготовки, відповіли на питання щодо особливостей вступу до ДДУВС. Окремо зупинилися на позанавчальних активностях: спортивних і творчих ініціативах, волонтерстві тощо. Поділилися цікавими історіями з курсантського життя.

Старшокласники, у свою чергу, детально розпитали про професію правоохоронця, службові обов’язки та кар’єрні перспективи. Заходи спрямовані на підвищення обізнаності вступників щодо специфіки навчання, а також формування свідомого вибору майбутньої професії.