Викладачі ДДУВС виготовили партію окопних свічок

Із перших днів повномасштабного вторгнення Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ став центром волонтерського руху. Ініціаторами благодійних акцій на підтримку ЗСУ систематично виступають як здобувачі, так і викладацький склад.

Цього разу подбати про військовослужбовців вирішили працівники ННІ права та інноваційної освіти на чолі із заступницею директора Інституту Іриною Дзюбою. Напередодні новорічних свят освітяни власноруч виготовили понад 100 окопних свічок – кожна горить до 3-5 годин.

Організатори стверджують: методика збору такої свічки є простою та невибагливою, натомість забезпечує захисників світлом і теплом у польових умовах. Мета акції – висловити вдячність і турботу, якої щодня так потребують наші воїни.

Усі готові вироби поїдуть до бійців 67-ї окремої механізованої бригади Добровольчого українського корпусу.