Дніпро мистецький: курсанти ДДУВС відвідали персональну виставку

У вільний від навчання час курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ досліджують культурне життя міста. Майбутні правоохоронці завітали на виставку «Все перебивається на все», що відкрилася днями у творчому просторі «Floyd Space».

«Все перебивається на все» – персональна виставка мисткині Аї Кіт, що охоплює її графічні роботи за 2023 рік. За словами авторки, це своєрідні оптики, з яких різні люди дивляться на світ і на життя.

Здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції побачили 7 окремих серій, кожна з яких має свою тематику: спогади дитинства, перші почуття, переусвідомлення досвіду війни тощо. Курсантів вразила незвична техніка виконання, адже представлені експонати друкуються особливим способом – перебиваються з накатаної фарбою пластини на папір. За словами майбутніх правоохоронців, універсальними є й емоції та досвід, зображені на полотнах.

Всебічний розвиток особистості залишається одним із пріоритетних принципів підготовки курсантів у ДДУВС.