У ДДУВС відбувся черговий випуск слухачів ЗЦППП «Академія поліції»

Урочиста церемонія випуску слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки відбулася на стройовому плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Відтепер ще 26 випускників поповнять лави Національної поліції України.

На початку заходу присутні виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя, обороняючи рідну землю від ворога.

З вітальними словами та настановами до випускників звернулись директор «Академії поліції» Микола Назаренко та начальник управління логістики та матеріально технічного забезпечення ГУНП в Запорізькій області підполковник поліції Олег Азаренко, який побажав випускникам наполегливості та стійкості на професійному шляху, товариства вірних друзів та надійних наставників, а також подякував університету за якісну підготовку фахівців.

У рамках заходу випускникам вручили дипломи.