Представники ДДУВС взяли участь у засіданні круглого столу щодо соціального захисту людей з інвалідністю

У засіданні круглого столу взяли участь очільники обласних департаментів, керівники благодійних фондів, фондів соціального захисту, начальники управлінь та представники громадських організацій.

Тема круглого столу стосувалась питань соціального захисту та підтримки на державному, регіональному та місцевому рівнях людей з інвалідністю.

Після вступного слова модератора засідання Надії Задорожної, учасники перейшли до обговорення нагальних питань галузі: щодо стану соціальної підтримки на Дніпропетровщині, щодо забезпечення якісної та доступної медичної допомоги, а також щодо пенсійного забезпечення та працевлаштування зазначеної категорії.

Від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ участь у засіданні взяв помічник ректора Володимир Ковбаса, який висвітлив актуальне питання навчання в Автошколі для осіб з інвалідністю, що діє на базі ДДУВС. Володимир Ковбаса наголосив про можливості працевлаштування та отримання вищої освіти особами з інвалідністю.

У блоці, що стосувався освіти, учасники розглянули також питання інклюзивного навчання дітей з інвалідністю.

Завершився захід звітами благодійних фондів та церемонією нагородження.