Привітання від Святого Миколая та «Академії поліції» ДДУВС

Новини «Академії поліції», Новини університету

Слухачі ЗЦППП «Академія поліції» ДДУВС відвідали запорізький дитячий будинок-інтернат та привітали малечу з Днем святого Миколая.

День святого Миколая традиційно відзначають подарунками для дітей. Тому слухачі Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» разом із керівником Миколою Назаренком завітали до комунальної установи «Дитячий будинок-інтернат» Запорізької обласної ради.

Вони пригостили вихованців солодощами та фруктами, а ті, у свою чергу, продемонстрували таланти, ділились захопленнями,  досягненнями,  усмішками та гарним настроєм. Усім присутнім гостям педагоги закладу висловили подяки.

За словами слухачів «Академії поліції», кожна така поїздка особлива, адже щирість дітей дуже відчувається, а їхня допитливість надихає.