Студенти ДДУВС відвідали Дніпровську міську раду

Відвідування для здобувачів вищої освіти відбулося в рамках проведення заходів до Дня місцевого самоврядування.

Захід організовано для здобувачів спеціальності публічне управління та адміністрування ДДУВС у форматі академічної співпраці з Дніпровським державним аграрно-економічним університетом та Придніпровською державною академією будівництва та архітектури за запрошенням Дніпровської міської ради.

Здобувачі сесійну залу, виставку спортивних досягнень спортсменів Дніпра та білу залу для оперативних нарад. Співробітники міської ради ознайомили здобувачів з повноваженнями міського голови, депутатів, структурою ради та її виконавчого комітету.

На думку студентів та викладачів, такі заходи надають поштовх приділяти більше уваги здобуттю конкурентоспроможних практичних знань для якісного виходу на ринок праці.