У ДДУВС привітали переможців конкурсу наукових робіт

У ДДУВС в рамках Всеукраїнського тижня права кафедрою теорії та історії держави і права увосьме проведено загальноуніверситетський конкурс наукових робіт (у формі есе), присвячений видатному правознавцеві Богдану Кістяківському.

На адресу оргкомітету заходу надійшло понад 30 робіт, авторами яких виявилися не лише здобувачі вищої освіти ДДУВС, але й Сумського державного педагогічного університету.

За одноголосним рішенням журі переможцями конкурсу визнано:

⦁ Марію Береду – у номінації «Теорія держави»;

⦁ Карину Миргородську – у номінації «Теорія права. Права людини»;

⦁ Аліну Лукомську – у номінації «Конституційне право. Міжнародне право».

Призерами конкурсу стали 14 здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Сумського державного педагогічного університету.

Від імені керівництва закладу переможців та призерів конкурсу привітав проректор Ігор ЛУГОВИЙ, який вручив конкурсантам грамоти і подарунки.