Засідання наукового студентського гуртка у ДДУВС

У ДДУВС кафедрою психології та педагогіки проведено засідання наукового студентського гуртка «Актуальні питання психологічної науки та практики».

Під час заходу учасники обговорювали гендерну психологію в аспекті сучасних вимірів.

У вступному слові професорка Олена Сергієні підкреслила актуальність висвітлення питань гендерної психології на сучасному етапі розвитку суспільства та держави.

Були представлені доповіді здобувачів вищої освіти:

⦁ «Психологія гендерної соціалізації: сутність, механізми та чинники», доповідач – Анастасія Білан;

⦁ «Соціально-психологічні аспекти гендерної ролі», доповідач – Морозова Валерія;

⦁ «Гендерна ідентичність особистості: структура, види», доповідач – Соколова Марія;

⦁ «Гендерні аспекти психології лідерства», доповідач – Коваль Яків,

які супроводжувались мультимедійною презентацією.

Доцентка Ольга Горіна провела аналіз доповідей та відмітила високу якість представлених матеріалів.

Загалом у засіданні гуртка взяли участь 35 здобувачів вищої освіти, викладачі кафедри психології та педагогіки.