«Ні насиллю»: у ДДУВС тривають кінопокази

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ продовжує брати участь у заходах, присвячених Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Так, під час повітряних тривог фахівцями відділення психологічного забезпечення організовано перегляд короткометражних стрічок на тему запобігання насильству та його проявам.

Фільми показують у спеціально обладнаному приміщенні. До перегляду залучають як постійний, так і перемінний особовий склад ДДУВС. Станом на сьогодні із відеоматеріалами ознайомилися вже 165 відвідувачів.

Організатори наголошують: тема резонансна, болюча та актуальна, тож викликала неабияку зацікавленість серед учнів і працівників університету. Після завершення кіносеансу психологи готові відповісти на будь-які питання – як виявити жертву домашнього насильства, якою має бути психологічна допомога постраждалим, які існують прояви психологічного аб’юзу у стосунках. Акція триває.