Студентка ДДУВС – серед учасників Дня молодіжного самоврядування ДМР

З нагоди Дня місцевого самоврядування Дніпровська міська рада традиційно запросила молодь на однодневне стажування.

Спробувати себе у ролі виконуючої обов’язків директора департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР змогла студентка ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Тетяна Мороз.

Здобувачка ознайомилася зі структурою департаменту та його ключовими функціями, брала участь у підготовці та підписанні документів. У рамках стажування побувала на телеканалі «Дніпро TV», де спостерігала за роботою аналітичного відділу інформації. Встигла навіть відвідати Університет третього віку та їхні уроки східних танців.

«Дякую Дніпровській міській раді за таку можливість. Я познайомилась із директорами, працівниками та піарниками департаментів – і тепер розумію, що таке робота у державних органах. Від стажування отримала багато емоцій, особливо від команди телеканалу «Дніпро ТV». Це дійсно цінний досвід, що допоміг мені зрозуміти, ким я хочу стати у майбутньому та яке моє завдання перед суспільством», – підсумувала Тетяна Мороз.