У ДДУВС відбувся конкурс читців поезій військовослужбовців «Поезія незламних»

Метою конкурсу до Дня Збройних сил України було залучення університетської молоді до літературного надбання військовослужбовців Збройних сил України, розкриття значення поетичного слова в умовах війни.

У конкурсі взяли участь здобувачі вищої освіти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

За результатами конкурсу перше місце виборола Аліна Васецька.

Друге місце посіла Ілона Буякова.

Третє місце – у Олени Лук’яненко.

За оригінальність поетичного світобачення журі відзначило Івана Свистуна, Андрія Миршавку, Артура Вілісова.

Переможців від імені керівництва університету привітав проректор ДДУВС Ігор Луговий.

Організатори конкурсу наголосили, що сучасна молодь глибоко перейнята війною, яка розгорнулася на теренах нашої країни: про це свідчить емоційність та тематика віршів, які лунали.