У ДДУВС тривають заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Курсанти мають змістовну програму: перегляду фільму «Екскурсія по саркофагу» передували зустріч з ветеранами-ліквідаторами з університету та виставка «Прип’ять. Машина Часу».

Курсанти ДДУВС зустрілися з Леонідом Камишовим, головою ветеранської організації ДДУВС: він ділився спогадами про особисту участь у ліквідації аварії на ЧАЕС разом із працівниками університету.

Присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Документальний фільм «Екскурсія по саркофагу» розповідає про найбільшу атомну аварію в історію людства, про тих, хто приборкав атомну загрозу ціною власного життя.

У ДДУВС триває інтерактивна виставка Національного музею «Чорнобиль» «Прип’ять. Машина часу»: 28 сюжетів, представлені в експозиції, є подорожжю у минуле та чітким нагадуванням про подвиг та самовідданість ліквідаторів, значна частина з яких була саме українцями.