Тренінг «Гендерні аспекти комунікації» для студентів ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проведено тренінг «Гендерні аспекти комунікації». Захід пройшов на кафедрі психології та педагогіки закладу вищої освіти.

Тренінг проведено з метою покращення навичок спілкування між особами різної статі в соціальному просторі. Для студентів ННІ права та інноваційної освіти захід організували викладачки кафедри психології та педагогіки ДДУВС Анастасія Завадська та Вікторія Корнієнко.

За словами організаторів, головним акцентом тренінгу стала теза про різницю у сприйнятті, адже процес спілкування чоловіка та жінки має принципові відмінності: так, в процесі розмови чоловіки націлені на обмін інформацією, для жінок – це засіб емоційного розвантаження.

На тренінгу, крім обговорення дотичних до теми питань, пройшли відпрацювання психологічних вправ для побудови продуктивної та позитивної комунікації.