Профорієнтація на місцях: курсанти ДДУВС відвідали навчальні заклади області

Про переваги навчання в одному з кращих юридичних ЗВО області школярам розповіли курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Із профорієнтаційними зустрічами завітали до КЗО «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради, а також до НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей».

Курсанти ознайомили учнів із умовами вступу на 2024 рік, поділилися перспективами щодо професійного розвитку та подальшого працевлаштування у підрозділах НПУ. Акцентували увагу на можливостях комплексного навчання у кваліфікованого науково-педагогічного складу, посилену практичну складову, а також сприянні у реалізації творчих та освітніх ініціатив.

До одного із заходів долучилася експерт-криміналіст Новомосковського районного відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, яка розповіла абітурієнтам про перспективи професії та ознайомила із наповненням криміналістичної валізи.

Профорієнтаційні заходи за участі курсантів ДДУВС є важливим елементом роботи університету з молоддю.