Тривають навчальні заняття для постійного та перемінного особового складу ДДУВС

Заняття проведено спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України на навчальному полігоні. Відпрацьовано тактику дій особового складу під прикриттям бронетехніки.

Продовжуються спільні заняття на тактичному полігоні. Участь у заняттях взяли представники постійного та перемінного особового складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Під час навчальних занять набуто практичних навичок посадки та висадки в броньовану техніку, доставлення особового складу на броньованій техніці до позицій, елементи руху з метою подолання перешкод на відкритій місцевості, роботу малих тактичних груп щодо відбиття нападу противника, штурмових дій за допомогою броньованої техніки. Увагу акцентовано на дотриманні заходів особистої безпеки.

Отримані знання, навички та вміння у подальшому будуть впроваджені в освітній процес.