Трьом курсантам ДДУВС оголошено подяки ГУНП в Дніпропетровській області

Вручив подяки начальник ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Ганжа під час службової робочої наради.

Звертаючись до курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ керівник обласної поліції Олександр Ганжа зазначив: «Пишаюся, що підростає молоде покоління співробітників поліції, які здатні вміло застосувати набуті знання на практиці, ще під час навчання затримують правопорушників, допомагають людям».

Подяки ГУНП було оголошено:

• Крістіні Шаблевській (врятувала життя чоловіка у громадському транспорті, надавши домедичну допомогу);

• Антону Карюку (затримав правопорушника під час того, як той намагався забрати сумку в жінки);

• Ганні Чернєцовій (затримала правопорушника, який намагався викрасти планшет із магазину).

Пишаємось нашими курсантами!