Продовжуються навчальні заняття для постійного та перемінного особового складу ДДУВС

Заняття проведено на навчальному полігоні спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України. Відпрацьовано тактику дій особового складу під час переміщення на відкритій місцевості.

Участь у заняттях взяв постійний та перемінний особовий склад Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Під час навчальних занять відпрацьовано навички переміщення малих тактичних груп на відкритій місцевості, злагодженість дій особового складу, забезпечення ефективної комунікації в підрозділах та між підрозділами.

Під час проходження психологічної смуги (смуги перешкод) акцентовано увагу на психологічній готовності до виконання службово-бойових завдань та фізичній витривалості поліцейських.

Отримані знання, вміння та навички будуть опрацьовані та в подальшому впроваджені в освітній процес.