Продовжуються навчальні заняття для постійного та перемінного особового складу ДДУВС з тактичної підготовки

Заняття пройшли на навчальному полігоні спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України. Відпрацьовано дії малих тактичних груп в умовах міської забудови. Заняття проведені досвідченими інструкторами кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС та ЗСУ.

У заняттях взяв участь постійний та перемінний особовий склад Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Відпрацьовано елементи тактичних дій поліцейських під час виконання службово-бойових завдань із зачистки забудови приватного сектору, входу-виходу з приміщень та дотримання заходів безпеки під час переміщення малих тактичних груп. Акцентовано увагу на комунікації та взаємодії в підрозділах. Відпрацьовано елементи реагування на можливі ризики та дії противника.

Окремо відпрацьовано тактику дій поліцейських при виявленні правопорушників, їх затриманні та конвоюванні, а також правила комунікації.