У студентів ДДУВС розпочалась практика в Дніпропетровській обласній державній адміністрації

Здобувачі ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ прибули для проходження практики в департамент фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Набуття практичних навичок роботи є важливою складовою підготовки майбутніх державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування. Особливо актуальним це стає під час війни та в умовах повоєнної реконструктивної відбудови України.

«Для ефективного проходження практики студенти розподілені по різних підрозділах департаменту, де керівники відділів та управлінь допомагатимуть їм набувати досвіду практичної роботи в органах публічного управління», – зазначила заступник директора департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації Любов Петровська.