Травма війни: психологічний тренінг для курсантів ДДУВС

Курсанти ДДУВС відвідали факультативне заняття «Характерологічні маркери, на які слід орієнтуватися при побудові взаємодії з особами, що зазнали травми війни».

Курсанти детально розглянули стани психіки у кризових ситуаціях, опанували методи та способи екологічного подолання цих станів. Також провели психологічні вправи для напрацювання стресостійкості. Спікеркою заходу виступила старша викладачка кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності Катерина Мітченко.

Психологічна підготовка є однією з базових складових ефективної підготовки майбутніх поліцейських на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Під керівництвом досвідчених практиків курсанти вчаться правильно долати психологічні труднощі, які можуть виникати у процесі виконання службових обов’язків – зокрема, в умовах воєнного конфлікту.