Курсант ДДУВС провів заняття для школярів із вогневої підготовки

Курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Дрозд зустрівся з учнями шепітської школи 1-3 ступенів та провів для них заняття із вогневої підготовки.

Андрій Дрозд, який наразі знаходиться у відрядженні з метою виконання завдань із забезпечення публічної безпеки і порядку на державному кордоні, відвідав місцеву школу разом із прикордонниками.

В ході заняття він познайомив учнів зі зразками вогнепальної зброї, яка використовується поліцейськими та військовими під час несення служби, продемонстрував збирання та розбирання зброї, спорядження магазину тощо.

Окремо акцентував увагу на важливості дотримання заходів безпеки під час поводження зі зброєю.

Школярі змогли на практиці спробувати розібрати автомат, спорядити його магазин та позмагатися у метанні навчальної гранати.