Підтримка психоемоційного стану курсантів від психологів ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели практичне заняття для підтримки психоемоційного стану курсантів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Захід проведено відділенням психологічного забезпечення ДДУВС. Заняття містило елементи аутотренінгу та арт-терапевтичних вправ, які позитивно впливають на самосвідомість та допомагають коригувати психоемоційний стан. Під час нього курсанти навчались підтримувати одне одного, з емпатією ставитись до досвіду оточуючих та підтримувати свої внутрішні ресурси.

На думку фахівця відділення психологічного забезпечення ДДУВС Владислава Бідняка, в процесі практичного заняття курсанти розвивали навички саморефлексії та здатності довіритись іншим в разі необхідності отримати допомогу. Також вони змогли зняти емоційне напруження й тим самим підвищити свій загальний ресурсний стан.