Практика студентів-психологів ДДУВС

Триває практика у здобувачів вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Базами закріплення теоретичних знань стали служби та організації психологічної допомоги.

Студенти 3 та 4 курсів Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти ДДУВС, які навчаються за освітньою програмою 053 «Психологія», проходять практику у відділенні психологічного забезпечення університету. Тут вони працюють в якості асистентів психологів, допомагають організовувати тренінги, розробляти тренінгові програми, працюють з документацією, яка буде необхідна для роботи з особами, що постраждали від військової агресії.

Також здобувачі проходять практику у Центрі для дітей з аутизмом та РАС «Dnipro Sensorу World», школах, ліцеях та інших навчальних закладах.