Профорієнтація від ДДУВС для випускників ліцеїв триває

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом із практичними працівниками поліції провели профорієнтаційні заходи для учнів Губиниського ліцею Новомосковського району Дніпропетровщини.

Заступник директора ННІППФПНП ДДУВС Ельвіра Сидорова разом з інспектором сектору кадрового забезпечення Новомосковського РВП Лізою Михайловою та начальником сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу Новомосковського РВП Юлією Смірновою зустрілися з учнями селища Губиниха Новомосковського району.

Вони презентували Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, розповіли про факультети, інститути, спеціальності та напрямки навчання, зорієнтували щодо питання вступу.

Також презентовано специфіку роботи сектору криміналістичного забезпечення та в ігровій формі школярам було надано можливість спробувати себе в ролі правохоронця.