Фахівці ДДУВС провели цикл профорієнтаційних заходів

Представники ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС особисто завітали до закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області, аби презентувати випускникам навчальний заклад.

Профорієнтаційні зустрічі проведено із учнями Дніпровського україно-німецького ліцею №53, Синельниківських ліцеїв №1 – №7, КЗО «Спеціалізована школа №67 еколого-економічного профілю» та КЗО «Українсько-Американський ліцей» (м. Дніпро), Ліцею №11 (м. Кам’янське), Миколаївського ліцею №55 та Черкаського ліцею Новомосковського району області.

Майбутнім абітурієнтам розповіли деталі вступної кампанії, представили наявні факультети та спеціальності. Поговорили про безпекову складову та практичну підготовку, окреслили перспективи кар’єрного розвитку.

Загалом охоплено понад 250 учнів випускних класів.