Психологи ДДУВС підвищують професійну майстерність

Завідувач відділення психологічного забезпечення ДДУВС Сергій Вишневський пройшов навчання у складі тренінг-групи «Рівний – рівному», яке спрямоване на подальшу роботу з українськими ветеранами.

Тренінг для тренерів відбувся у Львові у рамках проєкту «Шлях стійкості» за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Захід провели експерти Міжнародної організації з міграції ООН Джошуа Креймейер (американський ветеран, психолог, колишній спецпризначенець) та Марія Буженко (досвідчений практик у роботі з українськими військовими).

Для проходження навчання Сергій Вишневський пройшов попередній відбір з більш ніж 240 кандидатів. Його участь дозволить сформувати на базі університету групи підтримки та проводити навчання для ветеранів та членів їхніх родин, а також членів родин загиблих з надання послуг у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за принципом «рівний – рівному».