У ДДУВС магістрам вручили дипломи

Поповнення у лавах поліції: дипломи магістрів вручили шістнадцятьом молодим офіцерам поліції.

Здобувачам вищої освіти ДДУВС, які навчалися в ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, привітав ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ: «Кожного дня кількість службових завдань та відповідальність Національної поліції збільшується. Впевнений, від вашої роботи, яку ви будете демонструвати, авторитет Національної поліції буде лише зміцнюватися. Бажаю вам натхнення, успіху, кар’єрного зростання та продуктивної роботи!».

Молодим офіцерам поліції урочисто вручили дипломи.

Напередодні магістри пройшли атестацію і вже отримали призначення для проходження служби в практичних підрозділах Національної поліції України.