Курсанти ДДУВС демонструють успіхи у гирьовому спорті

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому чемпіонаті Піщанської громади з гирьового спорту.

Спортивний захід відбувся у с. Знаменівка та об’єднав 85 учасників з Дніпропетровської області. Здобувачі ДДУВС виступали у вправі ривок: усі четверо змогли покращити особисті результати та здобули призові місця.

Так, чемпіоном у ваговій категорії понад 95 кг став курсант факультету кримінальної поліції Ігор Білий (117 підйомів). Срібні медалі – у курсанта факультету превентивної діяльності Микити Бичихина (до 78 кг) та курсанта ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олександра Асламова (до 95 кг). Хлопці фінішували із показниками 127 та 129 підйомів відповідно. Бронзу виборов Осман Сафаров із факультету кримінальної поліції: його результат – 37 підйомів.

Вітаємо призерів та зичимо нових спортивних перемог!