Курсанти ДДУВС переглянули документальну стрічку про російсько-українську війну

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ триває перегляд патріотичних фільмів.

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції обрали стрічку, що фокусується на перших днях повномасштабного вторгнення рф в Україну. Документальний фільм «Колона» демонструє реальні відеохроніки та спогади очевидців, які пережили окупацію та стали свідками злочинів російської армії.

«Ворожі війська самовпевнено рушили у бік Києва та інших регіонів, почуваючи себе всемогутніми богами, яким ніщо не зашкодить. Однак вони явно переоцінили власні здібності та недооцінили сили суперника. Ці події неодмінно треба пам’ятати та розуміти, якою ціною виборюється наша свобода і незалежність», – вважають майбутні правоохоронці.