Слідчі дії в умовах воєнного стану: факультативи для курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують вдосконалювати професійні навички.

Для здобувачів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції проведено факультативні заняття щодо особливостей проведення слідчих розшукових дій в умовах воєнного стану.

Під керівництвом доцентки кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Аліни Гаркуші курсанти відпрацювали тактику проведення допиту потерпілого та предʼявлення особи для впізнання поза візуальним спостереженням. Мета заняття – підвищення обізнаності курсантів щодо тактичних та процесуальних особливостей проведення слідчо-розшукових дій із застосуванням заходів забезпечення безпеки учасників кримінального провадження.

На полігоні воєнних злочинів курсанти провели огляд місця події, виявлення, фіксацію та вилучення слідів і доказів воєнного злочину, навчилися складати відповідні протоколи.

Заняття дозволили здобувачам застосувати теоретичні знання та практичні навички в умовах, максимально наближених до реальних.