Волонтерський рух ДДУВС – не вщухає

Вільний від навчання час курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ присвячують волонтерству. На рахунку майбутніх правоохоронців – чергова партія сіток і подушок для фронту.

Маскувальними сітками опікувався 3-й курс ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. У співпраці з активістами ГО «ПавуЧари з Дніпра» курсанти сплели захисний виріб, який допоможе надійно приховати позиції та техніку українських військовослужбовців.

Новою поставкою подушок і матраців зайнялися першокурсники Інституту – усе виготовили власноруч.

«Наша молодь обʼєдналася заради допомоги захисникам, які мужньо боронять державу та потребують постійної підтримки. Вже цього тижня усі вироби поїдуть на гарячі ділянки фронту і даруватимуть тепло. Нам важливо допомагати, аби швидше дійти до спільної мети – Перемоги!» – коментують майбутні правоохоронці.