Студент ДДУВС отримав подяку за волонтерську діяльність від ОСУВ «Таврія»

Бригадний генерал Олександр Тарнавський особисто підписав подяку за значний внесок у Перемогу.

Антон Наумик з першого дня повномасштабного вторгнення активно займається волонтерською діяльністю: організовує збори речей, ліків та харчових продуктів для військових та внутрішньо переміщених осіб, виготовляє окопні свічки.

«Своїм ідейним натхненником вважаю доктора юридичних наук, професора кафедри управління та адміністрування Наталію Сидоренко, адже вона також активно займається волонтерською діяльністю, розвитком державно-управлінської науки та з першого дня мого навчання наголошує на необхідності перемоги та розвитку української державності», – зазначив Антон Наумик.

Також Антон активно займається науковою діяльністю в аспекті впливу війни на соціально-економічне становище, стан держави в умовах невизначеності та інших важливих державно-управлінських темах.