Профорієнтація для ліцеїстів Дніпропетровщини

В рамках співпраці з сектором кадрового забезпечення Кам´янського районного управління поліції ГУНП у Дніпропетровській області проведено профорієнтаційну зустріч з ліцеїстами 11 класів м. Вільногірськ.

Представники ДДУВС завітали до закладів загальної середньої освіти та представили випускникам заклад вищої освіти. Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги навчання в університеті, представили інститути, факультети. В програмі профорієнтаційного заходу курсанти продемонстрували прийоми рукопашного бою, затримання правопорушника одним поліцейським та у складі наряду, захист від вогнепальної та холодної зброї, конвоювання правопорушника.

Майбутні абітурієнти мали змогу отримати відповіді від фахівців щодо алгоритму вступу до закладу вищої освіти.