«Інженер БПЛА. Базовий курс»: додаткові знання для здобувачів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшли цикл занять із теми «Інженер БПЛА. Базовий курс» на платформі Prometheus.

Завдання курсу – надати базові знання з інженерії безпілотних літальних апаратів та залучити в цю галузь якомога більше громадян, які зможуть створювати технологічні рішення для перемоги України.

БПЛА стали невід’ємною складовою українського озброєння. Внаслідок збройної агресії рф питання підготовки профільних інженерів-конструкторів та розвитку галузі стали надзвичайно актуальними.

Курсанти опановували необхідні для інженерів БПЛА знання з основ аеродинаміки та метеорології, дізналися про види БПЛА, їх будову, особливості застосування та ремонту, а також про те, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування БПЛА.

Після проходження курсу усі слухачі отримали відповідні сертифікати.