У ДДУВС відбувся захист дисертаційного дослідження

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання разової спеціалізованої вченої ради щодо захисту дисертації.

Голова ради: Валентина БОНЯК, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права ДДУВС.

Юрій ГОЛИК підготував дисертаційне дослідження на тему «Принцип підзвітності та відповідальності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади».

Науковий керівник – Лариса НАЛИВАЙКО, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії наук вищої освіти України, помічник ректора ДДУВС з гендерних питань.

Опоненти:

⦁ Віталій СЕРЬОГІН, доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;

⦁ Олег ПЕТРИШИН, кандидат юридичних наук, старший дослідник, учений секретар Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України;

Рецензенти:

⦁ Дмитро СЕЛІХОВ, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри теорії та історії держави і права ДДУВС;

⦁ Євгенія МІНАКОВА, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальноправових дисциплін ДДУВС.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Юрію ГОЛИКУ ступінь доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.