У ДДУВС пройшов атестаційний екзамен із психології

Здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ другого магістерського рівня спеціальності 053 «Психологія» склали атестаційний екзамен.

Голова атестаційної комісії – доктор психологічних наук, професор кафедри загальної психології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Іван БАТРАЧЕНКО. Заступник голови – завідувач кафедри психології та педагогіки ННІПІО ДДУВС, доктор психологічних наук Вікторія КОРНІЄНКО.

Члени комісії:

⦁ професор кафедри психології та педагогіки ННІПІО ДДУВС, доктор юридичних наук Вікторія САВІЩЕНКО;

⦁ доцент кафедри психології та педагогіки ННІПІО ДДУВС, кандидат педагогічних наук Ольга ГОРІНА.

Участь у заході взяв директор ННІ заочного навчання та підвищення кваліфікації ДДУВС Анатолій КОЛОТІК.

Комплексний екзамен з психології направлений на перевірку знань з дисциплін, тематика яких відповідає сучасним викликам: «Теорія та практика психологічного консультування», «Психологія тероризму та війни», «Психологічна допомога в екстремальних ситуаціях».