Викладачка ДДУВС стала тренером у соціальному проєкті

Катерина Мітченко, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ННІ ПФПНП, взяла участь в ролі тренера в соціальному проєкті психологічної підтримки «Разом. Допомога. Поруч» у Хмельницькому.

Проєкт «Разом. Допомога. Поруч» реалізовано за підтримки голови Хмельницької облдержадміністрації Віолетти Лабазюк для психологів військових частин, служб МВС, практиків Хмельниччини. Катериною Мітченко було проведено 3 навчальні майстерні та супервізію – розбір практичних кейсів. Як зазначають слухачі та учасники, отримані знання вкрай необхідні в умовах сьогодення для збереження психічного здоров’я українців. Тренерська команда об’єднала висококваліфікованих психологів з багаторічним досвідом з Києва, Дніпра, Краматорська, Івано-Франківська та міста Високопілля Херсонської області.