Курсанти ДДУВС прибули до Чернівецької області для несення служби

З метою посилення державного кордону та здійснення заходів із забезпечення під час дії воєнного стану публічної безпеки і порядку до Чернівецької області прибули 55 курсантів 2 факультетів ДДУВС.

Представниками ГУНП в Чернівецькій області та військовими 31-го прикордонного загону проведено цільовий інструктаж зі здобувачами вищої освіти.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Святослав Кішлар спільно із першим заступником начальника Чернівецького прикордонного загону Андрієм Козлюком під час інструктивної наради наголосили на відповідальному ставленні курсантів до виконання службових обов’язків.

Також увагу було акцентовано на неухильному дотриманні заходів особистої безпеки, службової дисципліни та законності.