Світла пам’ять!

Колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Вишні Володимира Борисовича.

20 лютого 2024 року пішов із життя Вишня Володимир Борисович, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки та техніки України, професор кафедри економічної та інформаційної безпеки та інформаційних технологій. Полковник міліції у відставці.

Значну частину життя присвятив роботі в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ та підготовці майбутніх поліцейських. Мав звання «Почесний професор ДДУВС» та стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Борисовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав його, любив та шанував, кому пощастило з ним працювати, дружити та спілкуватися.

Світла пам’ять!