Вшанування Героїв: засідання наукового гуртка

Тема засідання – «Події Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні».

Відкрила засідання доцент кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС Каріна Пісоцька, яка зазначила, що 20 лютого щорічно по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності. Герої тих подій захищали ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє нашої держави.

Серед запрошених на засіданні наукового гуртка виступив професор кафедри Борис Логвиненко, який зазначив про важливість вшанування Героїв, які загинули на Майдані, а також про необхідну повагу та вдячність тим, хто захищає нашу свободу зараз.

Здобувачі виступили з доповідями про історії подвигу Героїв Небесної Сотні. Всі присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання.